Direct naar de content Direct naar de hoofdnavigatie Direct naar de footer
Evenement Digitaal

Dordrecht Monumentaal Molen

Datum
zaterdag, 13 september 2025
Locatie
molen Kyck over den Dyck
Organisatie
Stichting Wandelsport Dordrecht e.o.
Op Open Monumentendag 13 september 2025 organiseren wij in deze mooie stad de wandeltocht Dordrecht Monumentaal. Een nieuwe opzet met twee startlocaties. Er zijn drie afstanden die het bij uitstek mogelijk maken om de vele (gratis) te bezoeken monumenten te combineren met een mooie wandeltocht.

Deelnemen aan deze wandeltocht? Schrijf je dan hier online in via de groene pijl 'Inschrijven'. Online inschrijven is mogelijk vanaf 1 augustus 00:00 tot en met 13 september 11:00 uur. Ook is het mogelijk je op de dag van de wandeltocht in te schrijven op de startlocatie.

LET OP: Informatietekst gaat hieronder verder.
Inschrijven

Afstanden
5,0km 09:30-14:00 uur
8,0km 09:30-14:00 uur
21,0km 09:15-10:30 uur
Bereikbaarheid
Trein
Voorzieningen
Bepijld
Digitaal
Honden, mits aangelijnd
Korting
Routebeschr
Rust
Verhard
Voorinschr
Beloningen
Medaille
Stempel

Extra informatie

Dordrecht is de oudste stad van Holland met veel bewaarde monumenten en bezienswaardigheden. Dordrecht is bekend door het hazelnootgebak van Brokking of de Appelmandarijnen van Bakkerij Van der Sterre. In de eigen stadsbrouwerij wordt het Schapenkoppenbier gemaakt en vergeet de authentieke distilleerderij Rutte niet. In 1954 is de frikandel uitgevonden in Dordrecht, een niet meer weg te denken snack.

Corporate Stel Op Hei Groot In Beeld

Wil jij minimaal €1 korting op jouw volgende KWbN-wandeltocht? Word nu lid!

lid worden